ANIMALOTRAPIJA, ZOOTERAPIJA, PETTERAPIJA

LAAA Latvijas Animaloterapijas Asociāciju Apvieniba

LAAA mērķis ir apvienot dažādu dzīvnieku ekspertus, medicīnas pārstāvjus, pedagogus, sociālus darbiniekus un veterinārus, lai kopā attīstītu animaloterapiju Latvijā, sekmētu speciālistu izglītošanu šajā nozarē, dalītos ar pieredzi, organizētu pasākumus gan klātienā, gan on-line režīmā.

Lai iestātos apvienībā, Jums ir jāsazinās ar mums un jāatsūta apraksts par Jūsu organizācijas piedāvātiem pakalpojumiem, pieredzi, sasniegumiem un veicamajām aktivitātēm ar dzīvniekiem. LAAA izvietos informāciju par Jums sadaļā "Partneri" ar Jūsu fotogaleriju un aprakstu. Vienlaicīgi Jums tiks sūtītas visas LAAA publikācijas un apkopota informācija par animaloterapiju, veicot zinātnisko avotu izpēti. Dalības maksa ir tikai 1 eur mēnesī. Sniedzot zinātnisko vai praktisko atbalstu LAAA aktivitāšu veicināšanai, Jums var tikt piemērotas atlaides vai Jūs varat būt pilnībā atbrīvoti no dalību maksas. 

ANIMALOTRAPIJA, ZOOTERAPIJA, PETTERAPIJA

Laipni lūdzam Jūs mūsu Latvijas Animaloterapijas asociāciju apvienības lapā! Ja Jūs esat pie mums iegājuši, tad Jums patīk dzīvnieki un Daba, par ko ir LIELS PRIEKS! Šeit mēs centīsimies nepārtraukti vākt svarīgu zinātnisko informāciju par tādu metodi, kā dzīvnieku asistēta terapiju un aktivitātes veselības uzlabošanai. Ja Jūs esat tas, kam ir pieredze un zināšanas, padalāties ar to ar visiem cilvēkiem mūsu mājaslapā, lai kopā mēs varam popularizēt un izglītot cilvēkus par dzīvnieku dāvanu - Animaloterapiju. Ceram, ka Jums ir vai Jūs plānojat atrast jauno Draugu, par ko rūpēties. Taču, ja dzīves apstākļi neļauj Jums to, tad Jūs varat apciemot dzīvniekus pie Jūsu kaimiņiem vai kādā no klubiem, kur ir nodarbības ar dzīvniekiem.

KANISTERAPIJA

Kanis terapija ir ļoti efektīva ārstniecības un rehabilitācijas metode. Kanisterapija (canis - suns + terapija - ārstēšana) ir ļoti populāra un daudzsološa metode medicīnā, kur pacienti tiek ārstēti ar suņu palīdzību. To izmanto medicīniskajā un sociālajā rehabilitācijā. Suņi atvieglo pacienta stāvokli ar neiroloģiskiem vai psiholoģiskiem traucējumiem vai novirzēm. Suņiem ir cilvēkiem līdzīgas raksturīgās īpašības, piemēram, jutīgums, izjūta, izteikšanās ar darbībām, skaņas, mīmika, reakcija uz cilvēka komunikāciju. Turklāt suņus ir viegli apmācīt izpildīt mutiskas komandas un viņi labprāt tos ievēro.

Kanisterapija ir orientēta uz sekojošo mērķu sasniegšanu:

  • Pozitīvu emociju un garīgo spēju attīstība.
  • Motorisko spēju un nesakārtotu motoru funkciju uzlabošana.
  • Baiļu, trauksmes, agresijas, stresa, neuzticēšanās un domāšanas neesamības atcelšana.
  • Draudzīgums un komunikācijas attīstība.
  • Būtisks pacienta fiziskās labsajūtas uzlabojums.

Otrais pakalpojums

This rehabilitation method is based on therapeutic contact between cat and human. Felinotherapy uses the positive action of a cat that helps motivate patients to various unwanted activities, but also to the overall rest of the body. It is a supportive remedy for depression, autism, hypertonia, neurosis, stress, child dystrophy, physical disabilities and handicaps, behavioral disorders, psychopathy and hypochondria.

The nature of the cat is primary for feline therapeutic purposes. The animal must be accustomed to people, quiet but also active. If it is a person who needs help with motion, it (the animal) needs to know how to fetch. If the animal serves as a heat pillow for muscle release, it needs to know how to stay still. Training usually starts at 10 months of kitten's age and continues for another half year. The basic principle is that the cat must not pull the claws. But cat is not a dog that can respond to commands easily. "We had a Persian who worked well with one tomcat, but she was not so good working alone. Choosing of the cat is not always unmistakable. It can happen that our cats show signs of work burnout; it is not that they would become aggressive, but you can recognize that they are not enjoying it anymore.

There are two basic types of feline therapy - targeted, where the therapist has a goal and the cat helps with it, such as practicing motor skills, or simple caring for an animal. Another type is passive or relaxing. The mere presence of the cat positively effects the elimination of emotional tension, negativity and the feeling of loneliness. "The cat works as mediator, helping with motivation. We have a tomcat on leash and a boy we needed to make to walk, so essentially we put them together, so the boy walked the tomcat," says headmaster.

Felinotherapy is not only for children. It is also practiced in retirement homes. There, in the form of relaxation therapy, animal helps people who feel alone. The cat with its warmth and wounding can calm the person and make him more positive.

Trešais pakalpojums

Noklikšķi šeit un sāc rakstīt. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Ceturtais pakalpojums

Noklikšķi šeit un sāc rakstīt. Sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam.

Piektais pakalpojums

Noklikšķi šeit un sāc rakstīt. In ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum.

Sestais pakalpojums

Noklikšķi šeit un sāc rakstīt. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor.

Ann & Animals
Mīlestībā saudzēts no 2005
Izveidots ar Webnode
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!